blanc

  • Showing all 4 results

2,331L

Një qiri I vecantë nga Kundal I bërë nga dylli I Sojës për të transmetuar pastërtinë e natyrës në shtëpinë tuaj. Përmban vaj nga arra e kokosit për një aromë të butë dhe të këndshme. Formula e vecantë e dyllit të sojës mundëson djegie të ngadaltë, për 85 orë me vlera minimale tymi dhe dyoksidi karboni. Vjen në aromën e butë e të pastër Blanc ose në aromën e ëmbël e joshëse Black Cherry të qershisë së zezë.

1,341L

Mist hidratues Kundal me ujë trëndafili për hidratimin dhe qetësimin e lëkurës së trupit tuaj. Ka në 52% të përmbajtjes së tij ujin e trëndafilit Rosa Centifolia dhe një sërë vitaminash për të arritur një hidratim të thellë të lëkurës dhe për ta bërë atë të duket vitale dhe e ndritshme.

981L

Specialistët e brandit të njohur koreanojugor të kujdesit të lëkurës Kundal kanë krijuar këtë krem hidratues për lëkurën e duarve bazuar ne gjalpin Shea, Makadamia, Jojoba, Argan, vaj bajamesh të ëmbla dhe ekstrakte nga bimët e Aloe Verës, Arnica, Likuoricia, Algat jeshile të detit dhe caji jeshil, komponentë qe kontribuojnë në shëndetin e lëkurës së duarve dhe të thonjve.