apple-green-tea

  • Showing all 2 results

1,701L

Shampo kundër zbokthit dhe kruajtjes për flokë  dhe skalp të thatë, ose të dëmtuar nga lyerja dhe stilimi. Ky produkt lufton fuqishëm zbokthin, edhe në raste të vështira, nëpërmjet vetive hidratuese dhe effektit të lehtë peeling që ka. Gjithashtu qetëson skalpin e irrituar për t’i lënë vendin një lëkure të shëndetshme dhe të pastër.

2,151L

Laresi I trupit per lekure akneike me Tea Tree dhe Probiotike eshte zgjidhja per lekure te paster dhe te lemuar, pa akne dhe pa njolla. Formule hipoalergjike, me Ph 5.5, lehtesisht acidic, optimal per lekuren e trupit. Kjo formule eshte e pasur ne perberes qe luftojne specifikisht aknet dhe poret e bllokuara, duke rezultuar ne lekure te paster, pa akne, pa irritime, duke ju dhuruar rehati dhe konfidence ne lekuren tuaj.