acne-body-wash

  • Showing the single result

2,151L

Laresi I trupit per lekure akneike me Tea Tree dhe Probiotike eshte zgjidhja per lekure te paster dhe te lemuar, pa akne dhe pa njolla. Formule hipoalergjike, me Ph 5.5, lehtesisht acidic, optimal per lekuren e trupit. Kjo formule eshte e pasur ne perberes qe luftojne specifikisht aknet dhe poret e bllokuara, duke rezultuar ne lekure te paster, pa akne, pa irritime, duke ju dhuruar rehati dhe konfidence ne lekuren tuaj.