Spray

  • Showing all 8 results

4,131L

Ky set i kujdesit për trupin përmban:

  1. Kundal Honey & Macadamia Body Lotion
  2. Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub
  3. Kundal Luxurious Bath Bomb
  4. Kundal Rose Water Body Mist

Aroma unike e pasur Floral Musk lë gjurmë të paharrueshme edhe vetëm me një nuhatje. Një aromë magjepsëse që tërheq këdo me butësinë prej kadifeje të fragrancës së myshkut dhe notave të luleve.

1,341L

Mist hidratues Kundal me ujë trëndafili për hidratimin dhe qetësimin e lëkurës së trupit tuaj. Ka në 52% të përmbajtjes së tij ujin e trëndafilit Rosa Centifolia dhe një sërë vitaminash për të arritur një hidratim të thellë të lëkurës dhe për ta bërë atë të duket vitale dhe e ndritshme.

2,800L

Kujdes i lartë kundër diellit me mbrojtje SPF30, për fytyrën dhe trupin, në një format unik ujor. I pasuruar me filtra UV me spektër të gjerë dhe me beta karoten natyral për të ndihmuar procesin e nxirjes natyrale në një mënyrë të shendetshme. Ky spray inovativ ka një përbërje të lehtë dhe përthithet plotësisht në lëkurë në një kohë të shpejtë, duke lënë një ndjesi rehatie maksimale.