Krem dielli

  • Duke shfaqur 1–9 nga 13 rezultate

3,040L

La Roche-Posay Anthelios Family Spray SPF50+ 300ml ka një mbrojtje shumë të lartë nga dielli i për të mbrojtur me efikasitet lëkurën e fëmijëve dhe të rriturve në mënyrë perfekte. Në veçanti, ky krem ​​kundër diellit është i përshtatshëm për të gjithë anëtarët e familjes, duke e bërë atë praktik për të gjitha rastet.

2,800L

Kujdes i lartë kundër diellit me mbrojtje SPF30, për fytyrën dhe trupin, në një format unik ujor. I pasuruar me filtra UV me spektër të gjerë dhe me beta karoten natyral për të ndihmuar procesin e nxirjes natyrale në një mënyrë të shendetshme. Ky spray inovativ ka një përbërje të lehtë dhe përthithet plotësisht në lëkurë në një kohë të shpejtë, duke lënë një ndjesi rehatie maksimale.

1 2