Youth Lab

  • Duke shfaqur 1–9 nga 10 rezultate

700L

Nje maske flete qe kujdeset per ndricimin e tonit te lekures nderkohe qe redukton e zbeh hiperpigmentimet. Ofron nje boom benefitesh dhe shkelqimi duke qene se eshte e pasur ne ingrediente si nje serum. Nxit prodhimin e kolagjenit duke ndihmuar ne reduktimin e linjave dhe rrudhave, si dhe hidraton dhe qetson lekuren. Ideale edhe per lekure sensitive.

4,095L

Një serum antioksidant i formuluar me 15% Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C) të gjeneratës së re, që ndalon dëmtimin oksidativ të qelizave dhe parandalon shtimin e tij, nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin edhe tonin e barabartë të lëkurës.

1 2