• Duke shfaqur 1–9 nga 46 rezultate

2,800L

Kujdes i lartë kundër diellit me mbrojtje SPF30, për fytyrën dhe trupin, në një format unik ujor. I pasuruar me filtra UV me spektër të gjerë dhe me beta karoten natyral për të ndihmuar procesin e nxirjes natyrale në një mënyrë të shendetshme. Ky spray inovativ ka një përbërje të lehtë dhe përthithet plotësisht në lëkurë në një kohë të shpejtë, duke lënë një ndjesi rehatie maksimale.

1 2 6