Hello Sunday

  • Showing all 4 results

900L

Ky krem i duarve ultra i lehtë me spf 30, që përthithet shpejt jo vetëm që mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVB/UVA dhe rrezatimi infra të kuqe, por gjithashtu e lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë në prekje; është plot me përbërës që e duan lëkurën si acidi hialuronik, vaji jojoba, vaji i avokados dhe gjalpi shea që ofrojnë hidratim të thellë.