• Duke shfaqur 1–9 nga 17 rezultate

1,900L

CeraVe Blemish Control Cleanser me 2% acid salicilik dhe niacinamide për lëkurë të prirur ndaj njollave, ka trajtë xheli që kthehet në shkumë për lëkurën e prirur ndaj imperfeksioneve, që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave dhe pikave të zeza, duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lëmuar.

2,000L

Xheli për kontrollin e akneve CeraVe është një trajtim hidratues i përditshëm i akneve me 2% acid salicilik që pastron aknet dhe ndihmon në parandalimin e formimit të akneve të reja. Gjithashtu ofron eksfolim të butë me acide alfa- dhe beta-hidroksi (AHA dhe BHA) që ndihmojnë në përmirësimin e pamjes së poreve së bashku me niacinamide që kanë efekt qetësues dhe ceramidet që forcojnë barrierën.

1 2