Elizavecca

  • Showing all 5 results

1,500L

Një krem ​​flokësh që ju kursen kohën në mëngjes! Kjo formulë e lehte kthen elasticitetin ne floket kacurrela.Ndresa hidraton dhe ushqen floket e thate dhe te ashper, kolagjeni I hidrolizuar dhe vajrat esenciale falin shkelqim dhe vitalitet. Ndihmon në kompletimin e stilimit të flokëve tuaj kaçurrela duke lënë një pamje natyrale.

2,900L

Kremi i tipit emulsion ndriçon lëkurën me formulimin e tij të pasur me ekstrakte bimore që përfshin gjithashtu kolagjen të hidrolizuar, alantoinë dhe gjalpë shea për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar, dhe niacinamide për ta bërë më të shndritshme, më të bardhë dhe më të rafinuar.