Dr. Jart +

  • Duke shfaqur 1–9 nga 25 rezultate

300L

Dr. Jart Brightening Solution Mask
Kjo maskë është bërë me mikrofibër të imët për të ndihmuar përbërësit aktivë të depërtojnë thellë për të përfituar efektet zbardhuese dhe ndricuese në lëkurë. Një antioksidant i fuqishëm, glutathione, niacinamide dhe α-bisabolol ndriçon dukshëm lëkurën për të zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit si: njollat, shenja e puçrrave dhe diskolorim ndërsa pengon prodhimin e melaninës.

3,500L

DR. JART Cicapair Serum
Serum i përqëndruar në Centella Asiatica i cili qetëson lëkurën e ndjeshme dhe atë të irrituar.
Formuluar me Jartbiome, kompleksi i mikrobiomës Dr.Jart+ , për të ndihmuar në forcimin, ekuilibrin dhe përmirësimin e mbrojtjes së lëkurës.

1,500L

Dr.Jart Dermaclear Micro-foam
Shkumë hipoalergjiake kremoze me fuqi pastruese, e freskët , me Hydrogen Bio Water ™ për të pastruar butësisht të gjitha gjurmët e papastërtisë, dhe yndyrës së tepërt.
Freskon dhe pastron lëkurën me një shkumë të pasur dhe të butë!

1 2 3