VITAMINA

  • Duke shfaqur 1–9 nga 11 rezultate

1,700L

Kompleks Glutation, vitaminë C, Kolagjen i bardhë dhe Biotinë për lëkurë më të ndritshme dita-ditës.Glutathion është një antioksidant shumë I fuqishëm, përmirëson metabolizmin dhe ka veti aniti age. Biotin është njëe vitamine B kompleks ,e cila suporton lëkurën tuaj,flokët,thonjtë dhe shëndetin e syve.
Kolagjeni pas te 20-ve fillon dhe pergjysmohet,ndaj dhe lekura juaj duket e pajetë,por me këtë vitaminen nga BOTO,lëkura juaj do të shkëlqejë dhe trupi juaj do te jetë më I shëndetshëm.

1,700L

Kombinimi i kolagjenit të peshkut me peshë molekulare të ulët, vitaminës C, acidit hialuronik dhe 17 lloje probiotikësh për një lëkurë më elastike e të ndritshme; kombinim anti-rrudhë për lëkurë të butë si foshnjë, flokë, thonj dhe trup më të shëndetshëm.

2,800L

Shkopa xhelatine të koncentruar në shegë dhe kolagjen peshku me peshë molekulare të ulët.
Sugjerohet të përdoret për lehtësimin e simptomave të menopauzës, për lodhjen e tepërt, për përforcimin e ligamenteve dhe artikulacioneve, për lëkurë pa jetë, me njolla e pa shkëlqim, për parandalimin e rrudhave dhe rënies së flokëve.

1 2