Purito

  • Duke shfaqur 1–9 nga 28 rezultate

2,500L

Purito Centella Green Level Calming Toner
Përgatiteni lëkurën tuaj për një depërtim më të mirë duke përdorur tonerin me ekstrakt te freskët Centella Asiatica. Ky produkt nuk përmban etanol dhe përbërës të tjerë të dëmshëm, duke e bërë atë të shkëlqyer për lëkurat e ndjeshme.

1,700L

Purito Centella Green Level Eye Cream
Krem i butë antirrudhë për sytë i mbushur me 49% Centella Asiatica dhe katër lloje peptidesh për tu kujdesur për lëkurën delikate rreth zonës të syrit. Ushqen lëkurën duke zvogëluar shfaqjen e rrudhave dhe vijave të holla. Depërton thellë në lëkurë për një pamje rinore.

1 2 4