ONDO BEAUTY

  • Duke shfaqur 1–9 nga 10 rezultate

2,900L

Maskat për konturet e syve me hidrogel me kafeinë dhe çaj jeshil reduktojnë shfaqjen e rrudhave, rrathëve të errët dhe fryrjen rreth syve.
Maska vegane ,janë të formuluara me niacinamide të pasura me antioksidantë, çaj jeshil, kafeinë, xhenxhefil, të cilat ndihmojnë në reduktimin e shenjave të lodhjes, trajtimin e rrudhave dhe rigjallërimin e lëkurës. Formuluar me 14% glicerinë me origjinë bimore, që gjendet natyrshëm në lëkurë, njollat hidratojnë dhe bllokojnë lagështinë e lëkurës për një pamje të qëndrueshme të lëkurës. Maskat e syve me kafeinë dhe çaj jeshil janë pa egërsi dhe pa aromë sintetike.

3,100L

Maskë nate me bakuchiol dhe squalane, për të trajtuar dhe parandaluar shenjat e plakjes dhe për të forcuar barrierën e lëkurës.
Ne e dimë se lëkura rigjenerohet natyrshëm gjatë natës dhe se në përgjithësi është koha më e mirë për t’i ofruar asaj të gjitha lëndët ushqyese që mund t’i ofrojmë. Për të gjithë ata prej jush që ëndërroni të zgjoheni për një lëkurë më të lëmuar, më të shndritshme dhe super të hidratuar.

1 2