Nard

  • Duke shfaqur 1–9 nga 15 rezultate

1,760L

Shampo Nard Scalp Cooling është një shampo me efekt ftohës që pastron thellë, por butësisht dhe çliron skalpin tuaj nga qelizat e vdekura të lëkurës. Përveç ndjesisë së tij të ftohjes, ai rregullon prodhimin e sebumit duke i bërë flokët më pak të prirur të bëhen me yndyrë.

1 2