Missha

  • Duke shfaqur 1–9 nga 11 rezultate

250L

Missha Airy Fit Sheet Mask eshte nje maske flete njeperdorimshe shumë e hollë e përbëre nga letra e orizit, per te siguruar absorbim maksimal te ekstrakteve dhe formules qe ajo ndihmon te tejcohet ne lekure. Qendron në fytyrën tuaj si një lëkurë e dytë, duke krijuar një ndjesi rehatie dhe duke e lejuar lëkurën të thithë sa më shumë produkt që të jetë e mundur. Vjen me disa opsione me ekstrakte natyrale te bimeve me veti medicinale per lekuren, ku secili targeton nje problematike te caktuar.

1 2