Mediheal

  • Duke shfaqur 1–9 nga 14 rezultate

450L

N.M.F. (Natural Moisture Factor)/ Faktor Hidratues Natyral ofron hidratim te menjehershem te lekures dhe kontrollon sebumin e tepert duke minimizuar poret. Kjo maske permban acid hialuronik dhe ceramide, te cilat ndihmojne ne mbajtjen e hidratimit per nje kohe te gjate dhe parandalojne dehidrimin.

1 2