KUNDAL

  • Duke shfaqur 1–9 nga 70 rezultate

1,971L

Uje micelar pastrues per fytyren I cili balancon nivelin e Ph te lekures dhe pastron makeup-in dhe papastertite pa irritime. Permban 20% ekstarkt te Centella Asiatica dhe pantenol, per te arritur nje pastrim te bute te lekures, pa e dehidratuar ate. Pastron papastertite deri ne nivelin e mikro-pluhurave. Formule hipoalergjike, e pershtatshme per lekura sensitive.

1,701L

Shampo në trajtë xheli, me kafeinë, për flokë të hollë, të thatë dhe të dëmtuar, për trajtimin e rënies së flokut dhe rikthimin e forces dhe vitalitetit. Ky produkt përmban kafeine natyrale e cila redukton rënien e flokut dhe hollimin e fijes, duke stimuluar skalpin dhe folikulin e qimes. Nje shampoo që përshtatet për kedo, femra dhe meshkuj, që nxit rritjen e flokut te shëndetshëm duke e ushqyer atë që nga rrenja e duke e forcuar deri në majë.

2,241L

Bombat e banjës Kundal janë zgjedhja ideale për një përvojë relaksuese dhe rigjeneruese. Me vajin e bajameve të ëmbla, kripërat e detit dhe vitaminën E, ato arrijnë të hidratojnë thellë lëkurën, stabilizojnë metabolizmin, përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të nxisin rigjenerimin aktiv të qelizave epidermale. Vijnë me 4 aroma të mrekullueshme: Baby Powder, Cherry Blossom, Pink Grapefruit, Acacia Moringa, për një aroma-terapi rigjeneruese, që do ju ndihmojnë të clironi stresin psiko-emocional dhe do ju nxisin vetëm mendime positive, për të cliruar plotësisht tensionin mendor dhe muskular.

2,241L

Bombat e banjës Kundal janë zgjedhja ideale për një përvojë relaksuese dhe rigjeneruese. Me vajin e bajameve të ëmbla, kripërat e detit dhe vitaminën E, ato arrijnë të hidratojnë thellë lëkurën, stabilizojnë metabolizmin, përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe të nxisin rigjenerimin aktiv të qelizave epidermale. Vijnë me 4 aroma të mrekullueshme: White Musk, Ylang Ylang, Lemon Verbena dhe La Vie en Rose, për një aroma-terapi rigjeneruese, që do ju ndihmojnë të clironi stresin psiko-emocional dhe do ju nxisin vetëm mendime positive, për të cliruar plotësisht tensionin mendor dhe muskular.

4,131L

Ky set i kujdesit për trupin përmban:

  1. Kundal Honey & Macadamia Body Lotion
  2. Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub
  3. Kundal Luxurious Bath Bomb
  4. Kundal Rose Water Body Mist

Aroma unike e pasur Floral Musk lë gjurmë të paharrueshme edhe vetëm me një nuhatje. Një aromë magjepsëse që tërheq këdo me butësinë prej kadifeje të fragrancës së myshkut dhe notave të luleve.

2,331L

Një qiri I vecantë nga Kundal I bërë nga dylli I Sojës për të transmetuar pastërtinë e natyrës në shtëpinë tuaj. Përmban vaj nga arra e kokosit për një aromë të butë dhe të këndshme. Formula e vecantë e dyllit të sojës mundëson djegie të ngadaltë, për 85 orë me vlera minimale tymi dhe dyoksidi karboni. Vjen në aromën e butë e të pastër Blanc ose në aromën e ëmbël e joshëse Black Cherry të qershisë së zezë.

2,691L

Locion hidratues për meshkuj All-in-one, me 8 funksione. E krijuar vecanërisht për lëkurën e yndyrshme e cila ka nevojë për kujdes të vecantë për poret dhe i drejtohet gjithë problematikave të fytyrës mashkullore për të krijuar një lëkurë të shëndetshme dhe të hidratuar pa shpenzuar kohë. Hidraton, freskon, qetëson lëkurën, kontrollon sebumin e yndyrën e tepërt, heq shkëlqimin dhe pastron e minimizon poret.

1 2 8