Heimish

  • Duke shfaqur 1–9 nga 12 rezultate

2,000L

Jo më sy të lodhur dhe rrathë të errët rreth syve me maskën hidroxhel të syve me ujë trëndafili nga Heimish. Keto maska për sytë përmirësojne pamjen e rrathëve të errët poshtë syve, ndricojnë lëkurën, dhe e rrisin elasticitetin e saj duke e bërë atë të duket e re dhe e freskët në cdo moment. Ingredienti kryesor është uji I trëndafilit, I pasur në vitamina dhe minerale që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Materiali unik hidroxhel I maskës lejon që esenca të përthithet tërësisht nga lëkura për benefite maksimale të saj.

1 2