Frudia

  • Duke shfaqur 1–9 nga 11 rezultate

700L

Ky balsam buzësh ultra hidratues i formuluar me ekstrakte mjalti dhe boronicë për të hidratuar në mënyrë efektive buzët tuaja delikate për një kohë të gjatë, ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe forcon barrierën e lëkurës së buzëve për të mbrojtur buzët tuaja nga acarimi.

1 2