Belif

  • Showing all 4 results

3,150L

Toneri i ekstraktit bimor Belif Bergamot është ideal për llojet normale dhe të kombinuara të lëkurës, përmban një sistem xhel me ujë të mbushur me ekstrakte Bergamot, duke dhënë një rritje të lagështisë që përthithet lehtë në lëkurë. Formulimi, pa vaj mineral, aromë sintetike, ngjyra, konservues dhe përbërës me origjinë shtazore, ofron hidratim dhe ushqim.

4,050L

Ky hidratues luksoz është një zgjidhje e përshtatur për thatësinë dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës, duke rigjallëruar lëkurën tuaj me lagështi të qëndrueshme. E krijuar për t’u ushqyer thellë, ajo e lë lëkurën tuaj të ndjehet jashtëzakonisht e butë, e lëmuar dhe rrezatuese.

3,330L

Një tonik transparent, me teksturë ujore, i formuluar me ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë dhe vaj të pemës së çajit për të minimizuar pamjen e poreve dhe plasaritjet. Ky produkt përmirëson problemin e sekretimit të tepërt të sebumit dhe yndyrës së tepërt që shkakton bllokimin e poreve, duke reduktuar mundësinë e zhvillimit të lëkurës së prirur ndaj akneve nga rrënja dhe duke krijuar një mjedis të shëndetshëm të lëkurës. Ai gjithashtu rimbush lagështinë dhe lëndët ushqyese në lëkurë, kontrollon yndyrën, qetëson lëkurën e nxehur dhe parandalon përkeqësimin e problemeve të akneve.