A'PIEU

  • Duke shfaqur 1–9 nga 17 rezultate

900L

Madecassoside është një përbërës aktiv që rrjedh nga centella që ndihmon në riparimin, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.A’Pieu Madecassoside Fluid përmban 30% ujë të gjetheve centella asiatica për të ndihmuar në riparimin e lëkurës së dëmtuar të shkaktuar nga struktura e ashpër dhe thatësia e lëkurës.

1 2