Anua

  • Duke shfaqur 1–9 nga 10 rezultate

2,700L

I ardhur në një formulë jokomedogjene dhe që përmban vajra me bazë bimore (përfshirë vajrat e jojobës, frutave të ullirit dhe farave të rrushit), ky pastrues vaji pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë duke lënë një fund të freskët dhe të hidratuar. Ekstrakti i heartleaf në formulën e lehtë ndihmon për të mbajtur larg irritimet. I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj akneve.

2,900L

Lëkura juaj do të ndihet e lëmuar pas përdorimit të këtij serumi të përzier me 70% ekstrakt frutash pjeshke dhe 5% niacinamide për të barazuar tonin e lëkurës. Serumi promovon lëkurë të pastër dhe të lëmuar duke qartësuar poret me Kompleksin e Kosit të Pjeshkës (që përmban ekstrakt lulesh pjeshke dhe betainë salicilate). Hidraton dhe ushqen lëkurën me vitaminë B12 dhe acide hialuronik.

490L

Maska e fytyrës është e formuluar me Birch Sap nga Gangwon-do i jep hidratim lëkurës. Është i pasuruar me vitamina A, C dhe minerale, të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të shëndetshme. Përmban Aquaxyl™, një përbërës i patentuar për të parandaluar humbjen e lagështirës së lëkurës dhe 10 lloje të acideve hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar.

490L

Merrni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, maskën e serumit të njollave Anua Green Lemon Vita C, një maskë fletësh ndriçuese që premton të zbulojë shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj duke siguruar hidratim të thellë. E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të ashpër, duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj.

2,900L
Të mbushura me Toner qetësues 77% të Anua’s Heartleaf, këta pambukë-toner japin lagështi të bollshme dhe qetësojnë lëkurën e irrituar.Me përmbajtje ekstraktesh me bazë bimore kontrollon prodhimin e sebumit dhe minimizon poret e zgjeruara. Pambuku me toner në anën e ashpër ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke lënë lëkurë të butë dhe të lëmuar.
1 2