Abib

  • Showing all 3 results

2,500L

Kjo esencë ka filtra mbrojtës kimik me spektër maksimal SPF50+ PA++++, duke siguruar qetësimin e lëkurës dhe mbrojtjen maksimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit! Ajo është e formuluar me niacinamide, që ndihmojnë në zbehjen e njollave kafe dhe minimizimin e dukjes së poreve, adenosine e cila ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës, qsi dhe Panthenoli dhe glicerina qe ofrojnë hidratim për gjatë gjithë ditës.