Zona rreth syve

  • Duke shfaqur 1–9 nga 42 rezultate

2,000L

Jo më sy të lodhur dhe rrathë të errët rreth syve me maskën hidroxhel të syve me ujë trëndafili nga Heimish. Keto maska për sytë përmirësojne pamjen e rrathëve të errët poshtë syve, ndricojnë lëkurën, dhe e rrisin elasticitetin e saj duke e bërë atë të duket e re dhe e freskët në cdo moment. Ingredienti kryesor është uji I trëndafilit, I pasur në vitamina dhe minerale që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Materiali unik hidroxhel I maskës lejon që esenca të përthithet tërësisht nga lëkura për benefite maksimale të saj.

3,000L

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream
Nuk do te dukeni kurre me e lodhur! Krem i lehtë, me funksion të dyfishtë për sytë që shkëlqen dukshëm zonën e tyre duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrathëve të errët dhe te fryre me 72% të filtratit të sekretimit të kërmillit, 5 lloje të peptideve dhe niacinamidit.

1 2 5