Ujë termal

  • Showing all 4 results

900L

Një spray i lehtë për të dhënë hidratim dhe energji për lëkurën e lodhur. I përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të dehidratuar dhe lehtësisht të irrituara që duan një dozë të menjëhershme të hidratimit shërues.
Cruelty Free, 95% përbërës natyralë

2,720L

Set nga La Roche Posay per te gjithe ata qe kane nevoje per hidratim te vazhdueshem gjate dites:

  1. La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 Hydrating Cream Spf50+ (50 ml) – Ideal për lëkurë normale në të thatë dhe i krijuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, ky krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën është i lehtë dhe hidratues, që e bën të rehatshëm për lëkurën.

  2. La Roche Posay Thermal Water for Sensitive Skin (50 ml) – Ujë termal qetësues dhe zbutës. Zbut lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar nga faktorë ekzogjenë (dielli, trajtimet dermatologjike, etj.) dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. Anti-oksidues natyral.