Toner

  • Duke shfaqur 1–9 nga 52 rezultate

900L

Madecassoside është një përbërës aktiv që rrjedh nga centella që ndihmon në riparimin, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.A’Pieu Madecassoside Fluid përmban 30% ujë të gjetheve centella asiatica për të ndihmuar në riparimin e lëkurës së dëmtuar të shkaktuar nga struktura e ashpër dhe thatësia e lëkurës.

3,150L

Toneri i ekstraktit bimor Belif Bergamot është ideal për llojet normale dhe të kombinuara të lëkurës, përmban një sistem xhel me ujë të mbushur me ekstrakte Bergamot, duke dhënë një rritje të lagështisë që përthithet lehtë në lëkurë. Formulimi, pa vaj mineral, aromë sintetike, ngjyra, konservues dhe përbërës me origjinë shtazore, ofron hidratim dhe ushqim.

3,330L

Një tonik transparent, me teksturë ujore, i formuluar me ekstrakt të lëvores së shelgut të bardhë dhe vaj të pemës së çajit për të minimizuar pamjen e poreve dhe plasaritjet. Ky produkt përmirëson problemin e sekretimit të tepërt të sebumit dhe yndyrës së tepërt që shkakton bllokimin e poreve, duke reduktuar mundësinë e zhvillimit të lëkurës së prirur ndaj akneve nga rrënja dhe duke krijuar një mjedis të shëndetshëm të lëkurës. Ai gjithashtu rimbush lagështinë dhe lëndët ushqyese në lëkurë, kontrollon yndyrën, qetëson lëkurën e nxehur dhe parandalon përkeqësimin e problemeve të akneve.

2,100L

BENTON ALOE BHA SKIN TONER
Toner hidratues nga Benton me Aloe Vera dhe BHA.
Toneri hidratues përmban 0,5% BHA dhe Aloe Vera që hidratojnë dhe kujdesen për shqetësimet e lëkurës, ndërsa largojnë qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza.

1 2 6