Spot Krem

  • Duke shfaqur 1–9 nga 11 rezultate

2,000L

Xheli për kontrollin e akneve CeraVe është një trajtim hidratues i përditshëm i akneve me 2% acid salicilik që pastron aknet dhe ndihmon në parandalimin e formimit të akneve të reja. Gjithashtu ofron eksfolim të butë me acide alfa- dhe beta-hidroksi (AHA dhe BHA) që ndihmojnë në përmirësimin e pamjes së poreve së bashku me niacinamide që kanë efekt qetësues dhe ceramidet që forcojnë barrierën.

2,400L

Cosrx Centella Blemish Cream
Kremi që largon njollat e kuqe dhe të errëta të mbetura nga aknet! Lufton acarimin dhe skuqjen.
Përbërësit qetësues, të tillë si centella asiatica, ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe qetësimin e inflamacionit.

1 2