Serum

  • Duke shfaqur 1–9 nga 154 rezultate

2,900L

Lëkura juaj do të ndihet e lëmuar pas përdorimit të këtij serumi të përzier me 70% ekstrakt frutash pjeshke dhe 5% niacinamide për të barazuar tonin e lëkurës. Serumi promovon lëkurë të pastër dhe të lëmuar duke qartësuar poret me Kompleksin e Kosit të Pjeshkës (që përmban ekstrakt lulesh pjeshke dhe betainë salicilate). Hidraton dhe ushqen lëkurën me vitaminë B12 dhe acide hialuronik.

1 2 18