Maskë

  • Duke shfaqur 1–9 nga 84 rezultate

490L

Maska e fytyrës është e formuluar me Birch Sap nga Gangwon-do i jep hidratim lëkurës. Është i pasuruar me vitamina A, C dhe minerale, të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të shëndetshme. Përmban Aquaxyl™, një përbërës i patentuar për të parandaluar humbjen e lagështirës së lëkurës dhe 10 lloje të acideve hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar.

490L

Merrni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, maskën e serumit të njollave Anua Green Lemon Vita C, një maskë fletësh ndriçuese që premton të zbulojë shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj duke siguruar hidratim të thellë. E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të ashpër, duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj.

1 2 10