Larës Vajor

  • Duke shfaqur 1–9 nga 30 rezultate

2,700L

I ardhur në një formulë jokomedogjene dhe që përmban vajra me bazë bimore (përfshirë vajrat e jojobës, frutave të ullirit dhe farave të rrushit), ky pastrues vaji pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë duke lënë një fund të freskët dhe të hidratuar. Ekstrakti i heartleaf në formulën e lehtë ndihmon për të mbajtur larg irritimet. I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj akneve.

1 2 4