Larës Ujor

  • Duke shfaqur 1–9 nga 73 rezultate

1,900L

CeraVe Blemish Control Cleanser me 2% acid salicilik dhe niacinamide për lëkurë të prirur ndaj njollave, ka trajtë xheli që kthehet në shkumë për lëkurën e prirur ndaj imperfeksioneve, që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave dhe pikave të zeza, duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lëmuar.

1 2 9