Krem Hidratues

  • Duke shfaqur 1–9 nga 162 rezultate

2,200L

Xheli i ujit Beauty of Joseon Red Bean është një hidratues i lehtë, i krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, duke ruajtur ekuilibrin e tij natyral ujë-vaj. Me 44% ekstrakt të fasules së kuqe, thith në mënyrë efektive sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.

1 2 18