Krem Dielli

  • Duke shfaqur 1–9 nga 104 rezultate

2,500L

Kjo esencë ka filtra mbrojtës kimik me spektër maksimal SPF50+ PA++++, duke siguruar qetësimin e lëkurës dhe mbrojtjen maksimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit! Ajo është e formuluar me niacinamide, që ndihmojnë në zbehjen e njollave kafe dhe minimizimin e dukjes së poreve, adenosine e cila ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës, qsi dhe Panthenoli dhe glicerina qe ofrojnë hidratim për gjatë gjithë ditës.

2,500L

Kremi diellor Anua Heartleaf Silky Moisture, një krem i mrekullueshëm kundër diellit që ofron jo vetëm mbrojtje superiore ndaj diellit me spektër të gjerë me SPF 50+ PA++++, por gjithashtu mishëron parimet e kujdesit të lëkurës vegan dhe pa ashpërsi. Ky krem i jashtëzakonshëm i diellit përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, duke siguruar që pamja juaj delikate të mbetet e mbrojtur nga dielli.

1 2 12