Buzët

  • Duke shfaqur 1–9 nga 12 rezultate

700L

Ky balsam buzësh ultra hidratues i formuluar me ekstrakte mjalti dhe boronicë për të hidratuar në mënyrë efektive buzët tuaja delikate për një kohë të gjatë, ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe forcon barrierën e lëkurës së buzëve për të mbrojtur buzët tuaja nga acarimi.

880L

CICAPLAST LEVRES
Balsam për hidratimin e buzëve, I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme.
Cicaplast levres është një balsam buzësh i dizenjuar për të hidratuar, riparuar dhe mbrojtur buzët e thata, të copëtuara dhe të plasaritura.

1 2