Trajtues pa Shpelarje

  • Showing all 2 results

1,341L

Trajtues pa shpëlarje për flokë të thatë e të dëmtuar me kompleks proteinik ushqyes, acid hialuronik dhe ekstrakte lulesh, për flokë të shkëlqyeshëm, të butë e të shëndetshëm. Përforcon fijen e flokut, rregullon teksturën dhe parandalon e fsheh majat e dyfishta. Formulë e pasuruar me 6 lloje të acidit hialuronik për hidratimin të thellë që zgjat. I lë flokët të butë, të lëmuar e të shkëlqyeshëm. Mbron flokët nga nxehtësia e pajisjeve të stilimit deri në 230°C.

1,521L

Ky tonik i skalpit me kafeinë është krijuar posaçërisht për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut në gjëndrat e flokëve për rritje të shëndetshme të tyre. Pavarësisht nëse flokët tuaj janë të holluar, të copëtuar në maja ose duke rënë më shumë se zakonisht, ky tonik flokësh hidraton skalpin e kokës, i jep shkëlqim flokëve tuaj dhe redukton majat dyshe.