Shampo kunder Zbokthit

  • Showing all 2 results

1,701L

Shampo kundër zbokthit dhe kruajtjes për flokë  dhe skalp të thatë, ose të dëmtuar nga lyerja dhe stilimi. Ky produkt lufton fuqishëm zbokthin, edhe në raste të vështira, nëpërmjet vetive hidratuese dhe effektit të lehtë peeling që ka. Gjithashtu qetëson skalpin e irrituar për t’i lënë vendin një lëkure të shëndetshme dhe të pastër.

2,000L

Seti i Vichy per meshkuj:

  1. Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age (50 ml) – hidratues kundër plakjes për meshkuj, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

  2. Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum (10 ml) – Serum me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar barrieren natyrale hidratuese te lekures.
  3. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair (50 ml) – Shampo kunder zbokthit per floke normal ne te yndyrshem