Shampo kunder Thinjave

  • Showing the single result

3,591L

Shampo per mbulimin e thinjave, kunder renies dhe keputjes se flokeve. Përmirësoni në mënyrë efektive dukshmerine e thinjave pas vetem 30 perdorimesh. U riktheni rinine dhe energjine flokeve tuaj me kete shampo te vecante qe permes ingredienteve teresisht natyral, pa perdorur asnje ngjyrues artificial apo ingredient demtues, arrin tu riktheje ngjyren flokeve te thinjur, nderkohe qe ushqen skalpin dhe nxit rritjen e flokeve te shendetshem e te forte.