Maskë

  • Duke shfaqur 1–9 nga 12 rezultate

1,500L

Një krem ​​flokësh që ju kursen kohën në mëngjes! Kjo formulë e lehte kthen elasticitetin ne floket kacurrela.Ndresa hidraton dhe ushqen floket e thate dhe te ashper, kolagjeni I hidrolizuar dhe vajrat esenciale falin shkelqim dhe vitalitet. Ndihmon në kompletimin e stilimit të flokëve tuaj kaçurrela duke lënë një pamje natyrale.

1 2