Kujdesi për kaçurrela

  • Showing all 3 results

1,341L

Deshironi nje krem per te stiluar floket tuaj kacurrel? Kundal me produktin me te ri volume and fixing cream stilon floket tuaj si ne parukeri, duke lene nje perfundim luxurios,voluminoz dhe me nje arome ,qe te gjithe do kthejne koken. Nje krem qe do I mbaje kacurrelat tuaja ne formen e duhur edhe pas 24 oresh.