Ampula

  • Showing all 6 results

245L1,260L

Merrni ne shtepine tuaj kenaqesine e nje trajtimi te vertete salloni pa shpenzuar shume para. Premium Silk Ampoule eshte trajtuesi me i kerkuar i cili ka ne permbajtje proteina te cilat bejne te mundur forcimin, riparimin dhe mbrojtjen e cdo fije floku duke ju siguruar floke te shndrritshem dhe te shendetshem.

7,440L

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Ampula kundër rënies së flokëve për gratë është një kujdes intensiv kundër rënies së flokëve që vepron në pesë fronte të ndryshme. Me një formulë të re, këto ampula jo vetëm që stimulojnë folikulat e flokëve dhe ndihmojnë në normalizimin e ciklit të rritjes së flokëve, por gjithashtu përforcojnë flokët dhe skalpin e kokës.