Best Selller

  • Duke shfaqur 1–9 nga 61 rezultate

2,700L

I ardhur në një formulë jokomedogjene dhe që përmban vajra me bazë bimore (përfshirë vajrat e jojobës, frutave të ullirit dhe farave të rrushit), ky pastrues vaji pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë duke lënë një fund të freskët dhe të hidratuar. Ekstrakti i heartleaf në formulën e lehtë ndihmon për të mbajtur larg irritimet. I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj akneve.

2,900L
Të mbushura me Toner qetësues 77% të Anua’s Heartleaf, këta pambukë-toner japin lagështi të bollshme dhe qetësojnë lëkurën e irrituar.Me përmbajtje ekstraktesh me bazë bimore kontrollon prodhimin e sebumit dhe minimizon poret e zgjeruara. Pambuku me toner në anën e ashpër ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke lënë lëkurë të butë dhe të lëmuar.
1 2 7